دانلود DOWNLOAD MANAGER Premium 5.0.0 – دانلود منیجر ساده و قدرتمند اندروید !دانلود DOWNLOAD MANAGER Premium 5.0.0 – دانلود منیجر ساده و قدرتمند اندروید !

بدون نظر

DOWNLOAD MANAGER v5.0.0 [Premium] – اپلیکیشن دانلود منیجر ساده و کاربردی اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 0.99 دلار تقدیم شما

بسیاری از کاربران در طول هر روز ساعت ها از وقت خود را صرف جست و جو در وب می کنند و در بسیاری از موارد نیز فایل های متنوعی را دانلود می کنند. یکی از مواردی که ممکن است بسیار آزار دهنده باشد سرعت پایین دانلود فایل هاست که ارتباط زیادی به مرورگر شما دارد! از این رو برنامه های دانلود منیجر را می توان جزو بهترین اپ های ممکن برای دانلود هر نوع فایل دلخواهی دانست. DOWNLOAD MANAGER Premium عنوان یک اپلیکیشن دانلود منیجر ساده و قدرتمند اندروید می باشد که توسط Magdalm منتشر شده است. این نرم افزار با داشتن یک محیط کاربری بسیار ساده کمک می کند تا به آسانی هر چه تمام تر فایل های مورد علاقه تان را با سرعتی بسیار بالا دریافت نمایید. اپ فوق برای دانلود فایل ها از حداکثر پهنای باند موجود بهره می برد و پس از دانلود فایل مورد نظرتان را به سرعت در اختیارتان قرار می دهد. به صورت مستقیم به مرورگر دسترسی داردی و یا اینکه لینک های دانلود را به صورت دستی به برنامه فوق معرفی نمایید. از دیگر ویژگی های این استارت اپ که تیم توسعه دهنده توجه ویژه ای به آن داشته است توانایی مدیریت فایل های دانلود شده در پوشه تعیین شده توسط شما می باشد؛ به گونه ای که قادرید فایل های دلخواه تان را به اشتراک بگذارید و یا اینکه از حالت زیپ خارج نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه DOWNLOAD MANAGER اندروید :

  • استفاده از حداکثر پهنای باند برای یک دانلود پر سرعت و نا محدود
  • دسترسی مستقیم به مرورگر و یا وارد نمودن لینک ها به صورت دستی
  • پشتیبانی از انواع فایل برای دانلود با نهایت سرعت
  • دسترسی مستقیم به فایل های دانلود شده در پوشه دانلود
  • امکان به اشتراک گذاری فایل های دانلود شده در پوشه دانلود
  • فشرده سازی و یا خارج کردن فایل های دانلود شده از حالت فشرده
  • محیط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن DOWNLOAD MANAGER با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوع خود توانسته است با پرداخت درون شبکه 0.99 دلاریش امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را از وبسایت پر طرفدار نیو آپ فور یو دریافت نمایید ؛ در نسخه ما همه قابلیت ها به صورت رایگان در دسترس اند.

تغییرات نسخه v5.0.0 :

* طراحی جدید محیط برنامه
* امکان ادامه دادن به دانلود فایل های متوقف شده
* برطرف سازی مشکلات برنامه

 

DOWNLOAD MANAGER Premium

 ارسال دیدگاه جدید