دانلود War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games 4.15.1 – بازی آنلاین نبرد تانک های آهنین اندروید + موددانلود War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games 4.15.1 – بازی آنلاین نبرد تانک های آهنین اندروید + مود

بدون نظر

دانلود War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games 4.15.1 – بازی آنلاین نبرد تانک های آهنین اندروید + مود

دانلود بازی آنلاین نبرد تانک های آهنین اندروید

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games بازی محبوب، سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و جنگ تانک ها از استودیوی بازیسازی Fun Games For Free برای اندروید است که به درخواست شما جدیدترین آپدیت اش برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! آماده شرکت در یک جنگ اساسی هستید!؟ بهتر است تانک تان را هر چه زودتر انتخاب کنید و در نبردی نابرابر به مصاف دوستان تان یا دیگر کاربران سراسر جهان بروید! در بازی War Machines شما در نبرد هایی سه دقیقه ای شرکت می کنید، نبرد هایی هیجان آور که در آن ها شما باید با سرعت عمل بالا و البته دقت زیاد همه رقبا را از بین ببرید و به کسب امتیاز بپردازید تا بتوانید در صد جدول امتیازات قرار بگیرید! در این بازی قرار است، برای کشورتان بجنگید! به جنگ کاربرانی از آمریکا، چین، روسیه، ژاپن و غیره بروید و مدافع مقام و رتبه کشورتان در برابر آن ها باشید! 2 حالت مختلف در بازی War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games انتظار شما را می کشند، از میان دو حالت تیمی و آزاد یکی را انتخاب کنید و برای ساعت ها به گوشی میخکوب شوید! امکان ارتقا و سفارشی سازی تانک ها نیز در بازی وجود دارد! اگر از علاقه مندان به بازیهای نبرد آنلاین تانک ها بدون شک War Machines با حجمی ناچیز ارزش امتحان کردن را دارد و نظرتان را جلب میکند!

 

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games

 

بازی War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games تا به امروز ده ها میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز خوب 4.6 از 5.0 را کسب کند. شما قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی این بازی زیبا را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت نیو آپ فور یو دریافت بکنید.

توجه : همانطور که ذکر شده بازی آنلاین است + ویژگی مود : ریلود سریع!

تغییرات نسخه V4.15.1 :

* بهینه سازیهای مختلف و رفع باگ های بازی + ویژگی های جدید

این بازی یعنی (بازی آنلاین نبرد تانک های آهنین اندروید) بهترین بازی به پیشنهاد نیو آپ فور یو است .ارسال دیدگاه جدید